![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjmAkO7BZ2K1T3SXdgRVJ-xWcrnj9btiWed6NkN5_n4K0FByucmfi49XEaD1xuXis-Od-zRXsdTyKyfi8kyNMeGkzWOsASnZeany-XHZTFZ66Om6_7Z-Mij_KWpSjKbzQtnbq6cQAmPNWvf/s16000/99.jpg)
Να με ρωτάς για νάχω απαντήσεις πέραν αυτών που με ρωτάς, απάντηση σ εμένα ποιος μου σκουντά το σύννεφο ποιος το διπλό ουράνιο τόξο μου κοιτά ποιος θέλει ν ανταλλάξουμε το χρυσάφι των ήλιων μας ποιος φεγγαριών γεμίζει με ασήμι του αλλουνού ποιος σχηματίζει αστερισμό μπαίνοντας στον δικό μου ποιος το τόπι οι τόποι και κατόπι πει
Να μ ερωτάς ακόμα κι αν αμήχανα αισθανθώ μου αρέσουνε πολύ οι ερωτήσεις
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου